Na een succesvolle eerste editie met 300 bezoekers, vindt op donderdag 21 mei 2026 opnieuw de banenmarkt ‘Werkgeluk in Roerdalen’ plaats bij Kasteel Daelenbroeck in Herkenbosch.
Werkgevers uit Roerdalen kunnen zich hier gratis presenteren en in contact komen met potentiële medewerkers. Nieuw dit jaar is een scholierenuurtje (14.30 – 15.30 uur) om kennis te maken met de werknemers van de toekomst. De banenmarkt is van 14.30 tot 19.00 uur en er is ook aandacht voor workshops, opleiding en loopbaanadvies.
‘Werkgeluk Roerdalen’ wordt georganiseerd in samenwerking met Ondernemersvereniging Roerdalen, Keyport, BIZ Roerdalen, WerkgeversServicepunt Midden-Limburg Oost, gemeente Roerdalen en Regionaal Werkcentrum Midden-Limburg.
Check het agendapunt op deze website of ga naar www.werkgelukroerdalen.nl