Skip to main content

4 november van 15.00 – 17.00 uur. Kennis halen van experts.
Leren van de ervaring van ondernemers.
Daarna met studenten aan de slag met circulaire kansen voor jouw bedrijf!

Laat je inspireren hoe jij als mkb-ondernemer verspilling kunt tegengaan, kunt starten met circulair ondernemen en hoe digitalisering en slim gebruik van data je hierbij kunnen helpen.

Van bouwbedrijf tot restaurant en van agrariër tot logistiek bedrijf, kom kennis halen op 4 november 2021 van 15.00 tot 17.00 uur, op locatie de Ligne van Zuyd Hogeschool. Digitalisering en slimme technologie bieden al veel kansen voor het efficiënt gebruik van grondstoffen en het hoogwaardig hergebruik van producten. Experts delen kennis en bedrijven die je voorgingen delen ervaringen en voorbeelden. Na de kennissessie kun je een scan invullen en kunnen studenten samen met je aan de slag, om circulaire kansen te spotten voor jouw bedrijf.

Programma:

  • 14.45-15.00 inloop
  • 15.00-15.30 introductie betekeniseconomie en aankondiging purpose colleges in Limburg door Kees Klomp. https://www.thriveinstitute.nl/purpose-avondcollegesprofessionals
  • 15.30-16.30 inspiratiessessie met Circo en de Rabobank: data als middel om circulair te ondernemen
  • 16.30-16.45 in dialoog over ‘wat kun je nu concreet doen om circulair te ondernemen’
  • 16.45-17.00 scan inclusief meet & match met bedrijven bekendmaking winnaars van de essaywedstrijd circulaire economie vanuit de lectoraten uit het economisch domein van Zuyd Hogeschool

Toch liever online?
Dat kan via de streaming of terugkijklink. Meld je aan met onderstaande link.

https://www.eventbrite.nl/e/tickets-make-money-not-a-mess-163191208297